ŽULA

„Dotek přírody ve vašem obydlí. Navždy“

Žula je přírodní kámen proslulý svojí tvrdostí a odolností, jež mu propůjčují extrémně dlouhou dobou životnosti. Kromě vynikajících fyzických vlastností však příroda žule dopřála i v oblasti vzhledu a vytvořila tak esteticky vkusný materiál v nepřeberném množství různých barev a vzorů. Jedná se tak ve výsledku o univerzální a praktický materiál vhodný pro jakékoliv interiérové či exteriérové prvky z kamene.

Vlastnosti a využití materiálu

Odolnost vůči vysokým teplotám do 250 °C (žhavým hrncům a nádobám) a agresivním látkám (vínu, olejům, čaji, kávě, čistícím prostředkům a rozpouštědlům) dělá z žuly ideální volbu pro vaše designové pracovní desky do kuchyní a jídelen nebo barové pulty. Vysoká rezistence vůči UV záření pak umožňuje využití pro fasádní obklady, exteriérové parapety či dlažby. K dosažení nejvyšší možné životnosti kamene aplikujeme navíc na všechny naše výrobky z žuly impregnaci, jež jim poskytuje skutečně 100% možnou ochranu.

Odolnost vůči tvorbě skvrn

Odolnost vůči mechanickému poškození

Odolnost vůči vysokým teplotám

Odolnost vůči agresivním látkám

Snadnost údržby

Vhodnost pro exteriéry

Galerie projektů z materiálu ŽULA

Povrchové úpravy

Žulu Vám nabízíme v nepřeberném množství povrchových úprav (lesk, mat, satina, patina, touch finish). Ukázky si můžete prohlédnout zde.

Rozměry, tloušťky

Jelikož se jedná o přírodní materiál, bývají rozměry různé. Běžně se pohybují kolem 140-180 cm x 280-310 cm. Výjimečně mají desky délku až 340cm.  Tloušťka desky je vždy: 20, 30 či 40 mm.

Kde nás najdete?

Adresa

Čs. Armády 940, 68401, Slavkov u Brna |Provozní doba 7:00 - 15:30|

Úspěšně jsme odeslali Váš email. Do 2 pracovních dnů Vás budeme kontaktovat.