Me Blog2

Veronika Arichteva s deskou Technistone od KÁMEN-DEKOR

Veronika Arichteva

posted Úno 14 2024

To byl krásnej den když pánové přijeli! 😀 Mám z toho usazování Technistone desky dokonce i vzpomínkovou fotku. Jsou to profíci a je vidět, že svojí práci rozumí a že je to baví.

Read More

Martin Kuchovský

Tomáš Blažek

posted Kvě 11 2020

Spolupracovat s KÁMEN-DEKOR je opravdu jednoduché. Společnost zajistila zdarma veškeré vzorky a pokaždé ochotně poradí ohledně vlastností materiálů. Výsledné provedení kuchyňských desek i obkladů vždy naplní naše představy. Oceňujeme také rychlé zpracování nabídek.

Read More

Martin Kuchovský

Martin Tlustoš

posted Kvě 11 2017

Při výrobě luxusních interiérů  musíme skloubit několik řemesel tak, aby výsledek pro klienta byl co nejlepší a neztrácel jeho volný čas. Firma KÁME-DEKOR je nám v tomto ohledu dlouhodobě spolehlivým partnerem. Jejich preciznost, kvalita zpracování a hlavně vstřícnost v otázkách plánování termínů dovede naše zakázky vždy k dobrému výsledku a spokojenosti zákazníků.

Read More

Martin Kuchovský

Ema Cibulková

posted Kvě 11 2017

Navázání spolupráce se společností KÁMEN-DEKOR při realizaci pracovních desek bylo bezesporu správné rozhodnutí. Je to skvělý partner pro konzultace a profesionální tým pracovníků, na které je spolehnutí a kteří rozumí potřebám našich náročných zákazníků. K vytvoření dlouholeté spolupráce přispěla především prvotřídní kvalita materiálů a pokaždé precizně  odvedená práce

Read More

Martin Kuchovský

Zuzana Kovářová

posted Kvě 11 2017

Společnost KÁMEN-DEKOR rádi doporučíme všem, kteří uvažují o použití kamenných prvků v interiéru. Se společností máme velmi dobrou zkušenost díky rekonstrukci třech našich klinik, a pokud bude příležitost, zvolíme si ji i při našich budoucích realizacích. Při designu recepcí na našich klinikách jsme zvolili luxusní prosvícený přírodní kámen onyx. Ceníme si osobní přístup a především výborně

Read More

Martin Kuchovský

MUDr. Vladimír Dobeš

posted Kvě 11 2017

Precizně zpracovaná pracovní deska nám každý den dělá z vaření požitek. Oceňuji také odbornou konzultaci při výběru materiálu a vyjití vstříc mým časovým možnostem při zaměření desky a finální montáži.

Read More

Martin Kuchovský

Úspěšně jsme odeslali Váš email. Do 2 pracovních dnů Vás budeme kontaktovat.