TECHNISTONE

 „Praktický, elegantní a dostupný“

Technistone je umělý kámen českého původu vyrobený z extrémně tvrdého konglomerátu křemene, žuly a polyesterového lepidla doplněného o barviva a kousky skla. Tato směs ingrediencí vytváří materiál, který si zachovává všechny lákavé vlastnosti přírodního kamene, navíc je však obohacuje o moderní design vytvořený člověkem a snadnější údržbu.

Vlastnosti a využití materiálu

Nepropustný povrch propůjčuje materiálu Technistone vysokou odolnost vůči vodě, olejům a agresivním látkám běžně využívaných v domácnostech (čisticí prostředky, víno, káva, přírodní šťávy apod.). Když k těmto vlastnostem navíc připočteme vynikající rezistenci vůči mechanickému poškození, získáme kompaktní materiál vhodný pro veškeré interiérové prvky domácností. Díky svým antibakteriálním účinkům je navíc Technistone vhodný pro vaše kuchyňské a barové pracovní desky, výdejní pulty v jídelnách či koupelnyJedinou skutečnou nevýhodou kamene Technistone je fakt, že neodolává vysokým teplotám. Rozžhavené nádoby mohou povrch umělého kamene poškodit. Pokud chcete mít možnost pokládat na pracovní desku rozpálené nádoby, zvolte raději žulu, DEKTON nebo keramiku LAMINAM.

Odolnost vůči tvorbě skvrn

Odolnost vůči mechanickému poškození

Odolnost vůči vysokým teplotám

Odolnost vůči agresivním látkám

Snadnost údržby

Vhodnost pro exteriéry

Galerie projektů z materiálu TECHNISTONE

Povrchové úpravy

Desky Technistone jsou dodávány v lesklém či matném provedení, popřípadě ve speciální povrchové úpravě ardesia. Ukázky si můžete prohlédnout zde.

Rozměry, tloušťky

Standardní rozměr desek Technistone je 304x140cm. Tloušťka materiálu nabízí varianty: 12, 20 a 30 mm.

Kde nás najdete?

Adresa

Čs. Armády 940, 68401, Slavkov u Brna |Provozní doba 7:00 - 15:30|

Úspěšně jsme odeslali Váš email. Do 2 pracovních dnů Vás budeme kontaktovat.