TECHNISTONE

 „Praktický, elegantní a dostupný“

Technistone je umělý kámen českého původu vyrobený z extrémně tvrdého konglomerátu křemene, žuly a polyesterového lepidla doplněného o barviva a kousky skla. Tato směs ingrediencí vytváří materiál, který si zachovává všechny lákavé vlastnosti přírodního kamene, navíc je však obohacuje o moderní design vytvořený člověkem a snadnější údržbu.

Vlastnosti a využití materiálu

Technistone bez obtíží odolává vysokým teplotám kolem 120 °C. Jeho největší předností je však jeho nepropustný povrch propůjčující materiálu  odolnost vůči vodě, olejům a agresivním látkám běžně využívaných v domácnostech (čisticí prostředky, víno, káva, přírodní šťávy apod.). Když k těmto vlastnostem navíc připočteme vynikající rezistenci vůči mechanickému poškození, získáme kompaktní materiál vhodný pro veškeré interiérové prvky domácností. Díky svým antibakteriálním účinkům je navíc Technistone vhodný pro vaše kuchyňské a barové pracovní desky, výdejní pulty v jídelnách či koupelny.

Odolnost vůči tvorbě skvrn

Odolnost vůči mechanickému poškození

Odolnost vůči vysokým teplotám

Odolnost vůči agresivním látkám

Snadnost údržby

Vhodnost pro exteriéry

Galerie projektů z materiálu TECHNISTONE

Povrchové úpravy

Desky Technistone jsou dodávány v lesklém či matném provedení, popřípadě ve speciální povrchové úpravě ardesia. Ukázky si můžete prohlédnout zde.

Rozměry, tloušťky

Standardní rozměr desek Technistone je 304x140cm. Tloušťka materiálu nabízí varianty: 12, 20 a 30 mm.

Kde nás najdete?

Adresa

Čs. Armády 940, 68401, Slavkov u Brna |Provozní doba 7:00 - 15:30|

Úspěšně jsme odeslali Váš email. Do 2 pracovních dnů Vás budeme kontaktovat.