NEVÍTE SI RADY S VÝBĚREM MATERIÁLU?

Postupujte dle následujících kroků !

V naší nabídce naleznete více než 300 různých vzorů a barev přírodního i umělého kamene včetně keramiky. Jak z nich vyberete ten pravý zrovna pro Vás? Je to snadné!

Ujasněte si, kam chcete kámen umístit

Z umístění přímo vyplývají klíčové vlastnosti, které po kameni budete vyžadovat. Pokud si například pořizujete fasádní obklad, musíte zvolit materiál odolný vůči slunečnímu záření. V případě, že hledáte materiál pro koupelnovou dlažbu či kuchyňskou desku, bude pro Vás stěžejní snadnost údržby, popřípadě odolnost vůči mechanickému poškození. Užitečnou pomůckou  pro tento krok jsou naše produktové stránky. Pro každou skupinu produktů (např. kuchyňské desky) Vám zobrazí pouze vhodné materiály a to včetně jejich vlastností k porovnání. Výstupem prvního kroku tedy bude několik druhů materiálu (žula, dekton apod.), které jsou pro Váš projekt vhodné.

Zvolte konkrétní barvu či texturu

Nyní už víte, které druhy materiálu jsou pro Váš projekt vhodné. Je tedy čas pustit se do výběru konkrétních barev či textur kamene! S tímto bodem Vám pomůže náš filtrovatelný vzorník. Obsahuje kompletní nabídku všech vzorů umělých i přírodních materiálů rozdělenou do několika cenových kategorií. U většiny položek můžete navíc vybírat z několika povrchových úprav (lesklá, matná, patina apod.). Nyní už máte vybraný druh materiálu i konkrétní vzor, co s tím dál?

Kontaktujte nás!

Po telefonu či mailem se s Vámi dohodneme na dalším postupu. Chcete vybrané vzory vidět na vlastní oči, nebo si na kámen přímo sáhnout ? Výborně! Po domluvě Vám vše rádi předvedeme osobně v našem skladě. Schůzku doporučujeme zejména v případě, že jste zvolili přírodní materiál. Z jeho podstaty vyplývá, že „co kus, to originál“ a je tak vhodné vybírat mezi konkrétními deskami kamene přímo na místě. Rádi Vám také poskytneme fyzické vzorky materiálu, pokud si je budete chtít vyzkoušet doma.

Kde nás najdete?

Adresa

Čs. Armády 940, 68401, Slavkov u Brna |Provozní doba 7:00 - 15:30|

Úspěšně jsme odeslali Váš email. Do 2 pracovních dnů Vás budeme kontaktovat.