ONYX

„Pastva pro oči“

Onyx mezi ostatními materiály naprosto vyniká svým vzhledem, jelikož se jedná o polodrahokam. Jeho vlákna tvořená kombinací achátu, křemene a chalcedonu rozzáří jakoukoliv místnost hřejivým, utěšujícím žárem. Příroda nabízí nesčetné množství variací světlých i tmavých barevných kombinací a struktur, čímž dělá z každé desky Onyx jedinečný kus umění.

Vlastnosti a využití materiálu

Vzhled Onyxu je vykoupen relativní křehkostí, využívá se proto zejména pro obklady interiérů. Klíčovou vlastností materiálu je jeho světelná propustnost. Nejvíce jej proto oceníte v dobře osvětlených interiérech (kuchyně, koupelny, obývací pokoje či ložnice). Skvělé uplatnění najde i ve vašem podnikání. Využitím Onyxu jako obkladu  barových či recepčních pultů, stěn a sociálních zařízení vytvoříte vašim zákazníkům prostředí pohodlí a luxusu. Pokud chcete z materiálu dostat opravdu maximum, doporučujeme využít možnosti stálého podsvícení.

Galerie projektů z materiálu ONYX

obklad onyx 1

Povrchové úpravy

Onyx se využívá výhradně v lesklém provedení.

Rozměry, tloušťky

Jelikož se jedná o přírodní materiál, bývají rozměry různé. Běžně se pohybují cca  130-180 cm x 280-310 cm. Materiál dodáváme v tloušťkách: 20 a 30 mm.

Kde nás najdete?

Adresa

Čs. Armády 940, 68401, Slavkov u Brna |Provozní doba 7:00 - 15:30|

Úspěšně jsme odeslali Váš email. Do 2 pracovních dnů Vás budeme kontaktovat.