O firmě

Náš příběh začal před sto lety na úpatí Alp

Tehdy se Italský chlapec Guido Innocenti vyučil kameníkem v Roveretu a započal tak tradici, která se v naší rodině ctí již po čtvrtou generaci. Vize vlastního podniku se pro nás však stala uskutečnitelnou až po pádu režimu. Na začátku devadesátých let jsme z Guidovi domoviny přivezli první dodávku kamene, otevřeli vlastní dílnu a začali žít svůj sen.

Od té doby přibyla spousta talentovaných lidí, materiálů a moderních technologií.  Cíl však zůstává stejný. Zpříjemnit našim zákazníkům bydlení prostřednictvím designových prvků z kamene. Daří se nám to? Prohlédněte si naše hotové projekty!

OSOBNĚ I TELEFONICKY VÁS RÁD POZNÁ

Tým KÁMEN-DEKOR

Spojuje nás touha tvořit a obdiv k přírodě. Prostřednictvím KÁMEN-DEKOR její krása a stálost pronikne i do Vašich obydlí či podniků. Spojte se s námi a proměňte své interiéry a exteriéry v něco jedinečného!

Jiří Kuchovský

Jednatel společnosti


Martina Polová

Martina Polová

Obchodní zástupce / Cenové nabídky / Prodej


Zuzana Šupová

Zuzana Šupová

Cenové nabídky / Prodej


Stanislav Ditrich

Cenové nabídky / Prodej


Ing. Martin Kuchovský

Objednávky / Marketing


Martin Rybář

Ředitel / Plánování termínů


Pavel Kubínek

Vedoucí výroby


Vratislav Krejčík

Technik


Pavel Kadlec

Technik


Mgr. Hana Kuchovská

Fakturace


Co o nás říkají zákazníci

veronika-arichteva

Veronika Arichteva s deskou Technistone od KÁMEN-DEKOR

Veronika Arichteva

zákaznice, 3v1, herečka

To byl krásnej den když pánové přijeli! 😀Mám z toho usazování Technistone desky dokonce i vzpomínkovou fotku. Jsou to profíci a je vidět, že svojí práci rozumí a že je to baví.

tomas-blazek

Tomáš Blažek

designér a jednatel, Ideacollective, s.r.o.

Spolupracovat s KÁMEN-DEKOR je opravdu jednoduché. Společnost zajistila zdarma veškeré vzorky a pokaždé ochotně poradí ohledně vlastností materiálů. Výsledné provedení kuchyňských desek i obkladů vždy naplní naše představy. Oceňujeme také rychlé zpracování nabídek.

nikol-leitgeb

Nikol Leitgeb

zákaznice, 3v1, herečka a zpěvačka

Poctivá řemeslná práce. Máme od KÁMEN-DEKOR pracovní desku a ostrůvek z Technistone a jsme spokojeni.

petr-lizner

Petr Lízner

zákazník, Praha

Jednoduchá domluva, velký výběr, dobré ceny a super zákaznická zkušenost! Nechali jsme si udělat desku do kuchyně/WC + parapety z travertinu!

martin-tlustos

Martin Tlustoš

designér, Klvaňa-nábytek, s.r.o.

Při výrobě luxusních interiérů  musíme skloubit několik řemesel tak, aby výsledek pro klienta byl co nejlepší a neztrácel jeho volný čas. Firma KÁME-DEKOR je nám v tomto ohledu dlouhodobě spolehlivým partnerem. Jejich preciznost, kvalita zpracování a hlavně vstřícnost v otázkách plánování termínů dovede naše zakázky vždy k dobrému výsledku a spokojenosti zákazníků.

ema-cibulkova

Ema Cibulková

designérka, Kuchyňské studio Sykora Zlín

Navázání spolupráce se společností KÁMEN-DEKOR při realizaci pracovních desek bylo bezesporu správné rozhodnutí. Je to skvělý partner pro konzultace a profesionální tým pracovníků, na které je spolehnutí a kteří rozumí potřebám našich náročných zákazníků. K vytvoření dlouholeté spolupráce přispěla především prvotřídní kvalita materiálů a pokaždé precizně  odvedená práce.

zuzana-kovarikova

Zuzana Kovářová

zákaznice, Gemini oční klinika a.s.

Společnost KÁMEN-DEKOR rádi doporučíme všem, kteří uvažují o použití kamenných prvků v interiéru. Se společností máme velmi dobrou zkušenost díky rekonstrukci třech našich klinik, a pokud bude příležitost, zvolíme si ji i při našich budoucích realizacích. Při designu recepcí na našich klinikách jsme zvolili luxusní prosvícený přírodní kámen onyx. Ceníme si osobní přístup a především výborně odvedenou práci.

vladimir-dobes

MUDr. Vladimír Dobeš

zákazník, Jablonec nad Nisou

Precizně zpracovaná pracovní deska nám každý den dělá z vaření požitek. Oceňuji také odbornou konzultaci při výběru materiálu a vyjití vstříc mým časovým možnostem při zaměření desky a finální montáži.

Spolupracujeme se značkami

Úspěšně jsme odeslali Váš email. Do 2 pracovních dnů Vás budeme kontaktovat.