KOMPLETNÍ ZPRACOVÁNÍ PŘÍRODNÍHO I UMĚLÉHO KAMENE

Využíváme materiálů té nejvyšší jakosti

Vybírat můžete z přírodního kamene (žula, mramor a travertine, onyx), umělého kamene (technistone, silestone, dekton) či velkoformátové keramiky. Konkrétní barvy, odstíny a textury materiálů naleznete v našem vzorníku.

01

ŽULA

„Dotek přírody ve vašem obydlí. Navždy.“


Žula je přírodní kámen proslulý svojí tvrdostí a odolností, jež mu propůjčují extrémně dlouhou dobou životnosti. Kromě vynikajících fyzických vlastností však příroda žule dopřála i v oblasti vzhledu a vytvořila tak esteticky vkusný materiál v nepřeberném množství různých barev a vzorů. Jedná se tak ve výsledku o univerzální a praktický materiál vhodný pro jakékoliv interiérové či exteriérové prvky z kamene.

READ MORE

02

MRAMOR & TRAVERTIN

„Pro milovníky nevšedního designu.“


Mramor a Travertin jsou přírodní materiály, které vynikají svým vzhledem díky nezaměnitelné „žilnaté“ textuře a nápadným barevným vzorům. Výjimečně se však nacházejí i v téměř jednolitě bílých či černých variacích. Travertin má oproti mramoru navíc pórovitý, až jeskyňovitý povrch, který dodá vašim interiérům jedinečný vzhled s přírodním nádechem. Děrované povrchy můžeme navíc na Vaše přání vyplnit barevným či průhledným polyesterovým lepidlem, čímž unikátní textura vašeho kamene ještě více vynikne.

READ MORE

03

TECHNISTONE

„Praktický, elegantní a dostupný.“


Technistone je umělý kámen českého původu vyrobený z extrémně tvrdého konglomerátu křemene, žuly a polyesterového lepidla doplněného o barviva a kousky skla. Tato směs ingrediencí vytváří materiál, který si zachovává všechny lákavé vlastnosti přírodního kamene, navíc je však obohacuje o moderní design vytvořený člověkem a snadnější údržbu.

READ MORE

04

SILESTONE

„Vzhled přesně podle vašich představ“


Silestone je umělý tvrzený kámen původem ze Španělska. Jedná se o konglomerát na bázi křemene, jenž materiálu zajišťuje výborné užitné vlastnosti. Doplnění o příměsi kameniny, skla, porcelánu a vitrifikovaného popele pak deskám Silestone propůjčuje nespočetné množství variací textury, barev a povrchových úprav, které nemá mezi umělými ani přírodními kameny obdoby. Při využití materiálu pro kuchyňské pracovní desky je navíc u některých odstínů možné dodat také masivní dřez ze stejného materiálu.

READ MORE

05

DEKTON

„Nejžhavější výdobytek techniky“


Dekton je vysoce sofistikovanou směsicí přírodních materiálů, skla a porcelánu. Jeho výroba probíhá simulací geologických procesů, které v přírodě formují kámen vlivem vysokého tlaku a vysokých teplot tisíce let.  Jsou však upraveny tak, aby konečný produkt odpovídal estetickým i praktickým potřebám moderních domácností. Výsledkem je nekompromisní materiál, který svými kvalitami překonává samotnou matku přírodu.

READ MORE

06

KERAMIKA

„Hřejivé kouzlo keramiky s odolností kamene. Bez rušivých spár.“


Pryč jsou doby, kdy byl design podlah, koupelen či fasád z keramiky omezen častými spárami či nudným barvami a texturami. Všechny naše keramické výrobky produkujeme na míru z velkoformátových desek o rozměrech až 324×162 cm. Kromě klasického bílého, krémového či černého vzezření navíc můžete zvolit i neotřelé motivy simulující textury přírodního kamene či zoxidovaného kovu.

READ MORE

07

ONYX

„Pastva pro oči“


Onyx mezi ostatními materiály naprosto vyniká svým vzhledem, jelikož se jedná o polodrahokam. Jeho vlákna tvořená kombinací achátu, křemene a chalcedonu rozzáří jakoukoliv místnost hřejivým, utěšujícím žárem. Příroda nabízí nesčetné množství variací světlých i tmavých barevných kombinací a struktur, čímž dělá z každé desky Onyx jedinečný kus umění.

READ MORE

Kde nás najdete?

Adresa

Čs. Armády 940, 68401, Slavkov u Brna |Provozní doba 7:00 - 15:30|

Úspěšně jsme odeslali Váš email. Do 2 pracovních dnů Vás budeme kontaktovat.