JAK TO VŠECHNO BUDE PROBÍHAT?

Spolupráce s námi jednoduchá. Přesvědčte se!

Naší hlavní prioritou je Vaše spokojenost. A to z hlediska výsledné kvality produktu i z hlediska cesty, která k němu vede. Celý proces zakázky je navržen tak, aby byl pro zákazníky co možná nejjednodušší a nejpohodlnější. Skládá se tří následujících kroků.

Výběr materiálu a objednávka

Nejdříve je třeba vybrat, z jakého materiálu by měl Váš projekt být. Jako pomůcky zde jistě oceníte našeho průvodce výběrem materiálu či vzorník. Doporučujeme také využít konzultace s našimi pracovníky, kteří Vám s výběrem rádi poradí a zodpoví případné dotazy. Dále je třeba zvolit preferovaná opracování (tvar hrany, úpravy povrchů) či možné doplňky (odkapávací drážky, dřezy – pouze pokud objednáváte pracovní desku). Tyto informace společně s co nejpřesnějším půdorysem projektu zašlete na náš email  a obratem obdržíte cenovou nabídku.

Zaměření projektu a výroba

Po vzájemném odsouhlasení cenové nabídky Vám zašleme zálohovou fakturu na náklady spojené nákupem materiálu a zaměřovacími pracemi. Zaměření projektu pak provedou naši technici ve smluvenou dobu na místě budoucí montáže.  Dovolujeme si Vás upozornit, že v případě kuchyňských či koupelnových pracovních desek tak lze učinit až po kompletní instalaci podstavného nábytku. Po zaměření ihned započneme s výrobou, která obvykle trvá kolem 10-15 pracovních dní.

Montáž a dokončení zakázky!

K finální montáži kamene dojde v termínu, který s Vámi zpravidla sjednáme v období samotné výroby. Po předání hotového díla již jen obdržíte instrukce, jak se o kámen starat a konečnou fakturu. To je vše! Už Vás čekají jen dlouhé roky, po které si budete našeho produktu užívat.

Kde nás najdete?

Adresa

Čs. Armády 940, 68401, Slavkov u Brna |Provozní doba 7:00 - 15:30|

Úspěšně jsme odeslali Váš email. Do 2 pracovních dnů Vás budeme kontaktovat.